Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Із чергової сесії районної ради

06 липня 2018

5 липня на черговому засіданні п’ятнадцятої  сесії  районної ради 7-го скликання, яке провів голова райради Віктор Міщук, депутати розглянули 48 питань порядку денного. У роботі сесії взяла  участь голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько. Чергове засідання  сесії  виявилося досить тривалим та емоційним.

Стосовно ж винесених на сесію питань, то стартували вони, як зазвичай, із бюджету. Далі заслухали звіт про результати діяльності Бахмацької місцевої прокуратури на території району.

Тривали гучні дебати навколо питання щодо впорядкування нерухомим майном закладів охорони здоров'я, що знаходяться на території Батуринської міської ради ОТГ. Крім того, обранці прийняли ряд рішень, що стосувалися різного роду програм. А також вирішили виділити додаткові кошти на придбання спецзасобу для поліції - алкотестеру для визначення ступеня сп’яніння водіїв.

Насамкінець заслухали відповідні звернення депутатів та роз’яснення завідуючої сектором освіти райдержадміністрації з приводу організації оздоровлення дітей в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія».

Загальний відділ апарату райдержадміністрації