Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Командування відзначило високий бойовий та моральний вишкіл бахмачан

06 липня 2018

З 13 по 27 червня на Гончарівському полігоні пройшли тактичні навчання з територіальної оборони «Північна фортеця-2018». Головна відмінність цих навчань у тому, що вперше в історії України вони проводилися відразу повним складом бригади територіальної оборони.

Зі всієї області приїхало близько 3700 військовозобов’язаних та близько 80 одиниць техніки.

Резервісти відпрацьовували основні завдання підрозділів територіальної оборони. Це, зокрема, прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та лісі. Крім того, протягом двотижневих навчань військовозобов’язані ознайомилися з новими зразками озброєння, зокрема, українського виробництва.

У тактичних навчаннях «Північна фортеця-2018» пройшли вишкіл і голови районних державних адміністрацій.

Голови РДА, які особисто відповідають за територіальну оборону відповідного району, мають не тільки забезпечити прибуття відповідної кількості військовозобов’язаних на навчання, а й самі взяти у них участь, на собі відчути умови перебування у наметовому містечку, долучитись до виконання завдань спільно з підрозділами зі своїх районів, — переконаний у важливості таких заходів Валерій Куліч.

Завершилися  тактичні навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018»  урочистим шикуванням резервістів 119-ої БТРО.  Кращих військовозобов’язаних – учасників навчальних зборів відзначено грамотами та подяками. 

Приємно відзначити, що Бахмацький район гідно представив підрозділ у складі  131 особи, очолюваний головою райдержадміністрації Тетяною Неділько, яку за старанність, розумну ініціативу, вагомий особистий внесок у справу підвищення обороноздатності держави, а також за сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення тактичних навчань зі 119 окремою бригадою територіальної оборони «ПІВНІЧНА ФОРТЕЦЯ -2018» нагороджено почесною грамотою.

- Ця нагорода по праву належить всім жителям району, які взяли участь у тактичних навчаннях. Щиро дякую резервістам за службу, з приємністю зазначаю,  що командування відзначало високий бойовий та моральний вишкіл бахмачан. І це не дивно, адже багато з них мають за плечима бойовий досвід на сході України, а дехто воював і в Афганістані. Окрема подяка районному військовому комісару Олександру Григорчуку  та всім, хто допоміг вирішити організаційні питання, - наголосила  очільниця району.