Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

День села – це свято злагоди та любові

Уже доброю традицією для місцевих  громад стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю на святкуванні Дня села. Першовідкривачами стали халимонівці, фастівчани й тиничани.

З  патріотичними піснями, виставкою місцевих майстрів, смачними шашликами і розвагами для наймолодших у селі Тиниця відзначили День села.

Дівчата у вишиванках привітали найпочесніших гостей - голову райдержадміністрації Тетяну Неділько, голову районної ради Віктора  Міщука -  запашними короваями на вишитих рушниках.

     - День села – це чудова нагода вкотре зустрітися, поспілкуватися, поділитися враженнями і планами на майбутнє. Сьогодні це й свято української пісні, українського слова, українського духу. Хочу, аби у ваших домівках панував добробут, а в душах – радість та впевненість у завтрашньому дні. Бажаю вам збагачувати та примножувати свої здобутки на благо Бахмаччини та України, - зазначила у вітальному слові Тетяна Неділько.

У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, високий професіоналізм та з нагоди    50-річчя від Дня народження керівники району нагородили почесною відзнакою керівника  ФГ "Вітчизна-Тиниця", депутата районної ради Сергія Риженка.

Святкування продовжилося концертною програмою та нагородженням і  врученням подарунків жителям у різних номінаціях.

Отож,  залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вона виявила під час святкування Дня села.

     

     

     

     

Назад09 Липня 2018 16:31
26 Червня 2018 12:15
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?