Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Оновлена «Мрія» радо зустріла дітей

07 серпня 2018

Кожен з батьків прагне, аби його дитина під час літнього відпочинку набралася сил, здоров’я, нових позитивних вражень та незабутніх емоцій. Бахмацькій дітворі в цьому радо допоможе позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Мрія», що діє влітку на базі Курінської ЗОШ І-ІІ ст. Цього сезону у відреставрованому приміщенні закладу  оздоровлюється  70 дітей.

Відкриттю закладу передував величезний об’єм роботи. Дійсно, щоб відпочинок в таборі був дійсно комфортним, за ініціативи голови райдержадміністрації Тетяни Неділько, цьогоріч спільними зусиллями влади, громади та за підтримки спонсорів здійснили модернізацію закладу.

  • Справді, всупереч усім скептичним прогнозам нам вдалося зробити немало. Придбано нові меблі, м’який інвентар, кухонне приладдя. Першочергово подбали про протипожежну безпеку: замінено електропроводку, встановлено сигналізацію, облаштовано систему блискавкозахисту, проведено оброблення дерев’яних конструкцій  горища будівлі вогнезахисним розчином. Приємно змінила обличчя їдальня, одна зі стін якої розмальована казковими персонажами. Заново побудовано  санблок  зі встановленням внутрішніх туалетів і душових кабін. Загалом, на реконструкцію об’єкту та оновлення матеріально-технічної бази було спрямовано  близько  2 млн гривень. Усі ці позитивні зміни стали можливими завдяки субвенції державного бюджету місцевим бюджетам щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, виділеній за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка, фінансовій підтримці керівників громад та місцевих сільгосппідприємств, які відгукнулися на моє прохання – змінити «Мрію», і я чергово дякую їм за це. Впевнена, що спільними зусиллями ми  зробимо «Мрію» справжньою мрією для наших дітей, - зазначає очільниця району.

Подбали також і про збалансований раціон харчування відпочиваючих дітей. Щодня для них готують смачні і корисні страви із молочних продуктів, м’яса та риби. Також дітвора ласує і різноманітними смаколиками, та фруктами.

Нещодавно в «Мрії» відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Урочистість розпочали із підняття Державного прапора України. Діти підготували цікаву концертну програму, під час якої звучали зворушливі пісні, тішили око веселі танцювальні номери. А родзинкою святкового заходу став танцювальний флешмоб та вогнище. І піднялися в небо повітряні кульки, як сподівання на щасливе дитинство. 

На свято завітали заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді В'ячеслав Голуб, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, завідуюча сектором освіти райдержадміністрації Лариса Журба, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко. Вони привітали юних відпочиваючих, побажали їм гарного і змістовного відпочинку.

У ході спілкування  з директором табору Вікторією Луценко  посадовці поцікавилися забезпеченням продуктами харчування, умовами проживання, програмами відпочинку та іншими питаннями діяльності табору. Основну увагу акцентували на дотриманні санітарно-гігієнічних вимог та питанні безпеки відпочивальників. 

  • Від імені обласної державної адміністрації я радий вітати вас з тим, що ви потрапили у Мрію. Щиро сподіваюся на те, що обидва значення цієї фрази: «Мрія - табір і мрія про ваш комфортний, гарний, чудовий, безпечний відпочинок», - буде повноцінною. Найкращий відпочинок, як правило, відбувається саме в дитячих таборах, де кожна дитина вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час," – підсумував В’ячеслав Голуб.

Також посадовець висловив найщиріші слова вдячності голові райдержадміністрації Тетяні Неділько за безмежну увагу до питання оздоровленню та відпочинку дітей.

Гарного,  барвистого  та насиченого різноманітними позитивними враженнями відпочинку вам, дорогі наші «мрійники»!

Загальний відділ апарату райдержадміністрації