Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося відкрите засідання «Асоціації сільгосптоваровиробників Бахмаччини»

07 серпня 2018

Сьогодні, 7 серпня, за ініціативи ряду керівників сільгосппідприємств району в приміщенні райдержадміністрації проведено відкрите засідання «Асоціації сільгосптоваровиробників Бахмаччини» під головуванням керівника ПСП "Зеленівське" Володимира Примака. Участь у нараді взяла голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. 

Присутні розглянули питання формування ціни на сільгосппродукцію, а саме на ранні зернові, яка буде відпускатися в рахунок орендної плати за земельний пай.

У ході обговорення учасники визначилися в ціновому діапазоні та підтримали думку щодо забезпечення кількісної видачі зернових в загальних обсягах попередніх років, якщо цього бажає конкретний орендодавець.

На зустрічі очільниця району звернулася до керівників сільгосппідприємств з проханням долучитися до проведення Спасівського ярмарку, який відбудеться 18 серпня в міському парку культури і відпочинку. 

Також Тетяна Неділько подякувала керівникам сільгосппідприємств району за щоденну працю, завдяки якій вони забезпечують продовольчу безпеку району, за те, що знайшли можливість і час зібратися та обговорити питання, які на даний час є актуальними.

Підбиваючи підсумки засідання «Асоціації сільгосптоваровиробників Бахмаччини», були внесені рекомендації та пропозиції щодо подальшої співпраці та ефективної роботи керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств району.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації