Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення Спасівського ярмарку

08 серпня 2018

8 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела засідання оргкомітету з підготовки та проведення Спасівського ярмарку, присвяченого 27-й річниці Незалежності України, який відбудеться 18 серпня в м. Бахмач. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Міщук, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.

Очільниця району ознайомила членів оргкомітету з орієнтовною програмою проведення даного заходу.

Присутні обговорили низку організаційних питань, зокрема, програму проведення розважальних заходів, розіграш святкової лотереї, розміщення виставок образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва,  торгівлі,  підведення електрокомунікацій, забезпечення правопорядку та медичного супроводу. Також визначили відповідальних осіб по кожному напрямку підготовки до участі у ярмарку, розміщення продавців сільськогосподарської продукції. Для дітей буде працювати окрема зона, на якій відбудеться культурно-розважальна програма «Ярмариночка».

По завершенню засідання, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько акцентувала увагу присутніх на ефективності підготовки заходів та вчасного їх виконання.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації