Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Працівники ветеринарної медицини відзначили професійне свято

10 серпня 2018

Традиційно в другу неділю серпня українські ветеринари відзначають своє професійне свято - День працівників ветеринарної медицини.

Напередодні свята, 10 серпня працівників цієї галузі привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

У своєму вітальному слові очільниця району висловила вдячність за самовіддану працю, вірність обраній професії.

- Ветеринарію обирають лише за покликанням, і ця професія є однією з найгуманніших і найвідповідальніших, адже саме від сумлінного ставлення до службових обов’язків, дисципліни, самовідданості та кваліфікації працівників цієї сфери залежить епізоотичне благополуччя, забезпечення ветеринарного та санітарного контролю на теренах нашого району. Тож нехай зусилля ветеринарів винагороджуються повагою і вдячністю краян, - зазначила Тетяна Неділько, та побажала міцного здоров’я, щасливої долі, добра і віри, родинного тепла, злагоди, достатку та невичерпної енергії.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини почесними відзнаками районної державної адміністрації та районної ради відзначено кращих з кращих представників ветеринарної галузі.

Зі святковою промовою звернувся до колег в. о. начальника Бахмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Петро Горілий, який коротко проаналізував основні показники роботи галузі та запевнив, що і в подальшому ветеринарна служба буде професійно та відповідально виконувати покладені на неї обов’язки. Також привітав усіх присутніх у залі з наступаючим святом, подякував працівникам за сумлінне виконання професійних обов’язків.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації