Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Дотримання техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти Бахмацького району

22 серпня 2018

Дитячий садок та школа в житті кожної дитини в певний час відіграють дуже важливу роль у вихованні та розвитку. Ці заклади є не тільки місцем, де вихованці отримують знання, але і джерелом спілкування. Для вихователів та вчителів це робота, а значить тут повинно бути комфортно і безпечно. Також дитячі установи часто стають місцем проведення різних захотів – це можуть бути ярмарки, концерти, дискотеки та різноманітні святкові дійства. Тому пожежна безпека у дитячому садку та школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги.

Бахмацький РВ У ДСНС України у Чернігівській області інформує про те, що протягом ІІ–го та ІІІ–го кварталів поточного року районним відділом були проведені перевірки додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Бахмацького району.

Аналіз і перевірки на місцях, показали, що незважаючи на заходи, які вживаються інспекторським складом Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області, протипожежний захист багатьох загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району залишається на незадовільному рівні й потребує значного покращання.

Так найбільш розповсюдженими недоліками виявлених порушень у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах є:

  • відсутність або несправність установок автоматичної пожежної сигналізації;
  • недостатня кількість первинних засобів пожежогасіння;
  • відсутність або несправність системи блискавкозахисту;
  • відсутність вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій будівель та споруд;
  • відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання;
  • пошкодження електропроводки та електричних пристроїв;
  • оздоблення стін на шляхах евакуації з горючих матеріалів.

Наближається новий 2018-2019 навчальний рік, тому виконання вимог законодавчих актів у сфері пожежної та техногенної безпеки та усунення порушень, запропонованих до виконання у приписах, забезпечить попередження виникнення пожеж та безпечне перебування вихованців, персоналу та осіб, які перебувають у приміщеннях закладів освіти.

З повагою,

Начальник  Бахмацького РВ Управління

ДСНС України у Чернігівській області

Лях А.В.