Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Зірки читання

28 серпня 2018

Великий учитель В. Сухомлинський підкреслював: «Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення». Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги – альбоми казок, розмальованки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг.

Роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані книзі. Книги - наші вірні порадники, вони вчать нас нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, рідну Україну, виховують почуття патріотизму. Книга – мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас протягом усього життя.

З нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України в центральній районній бібліотеці відбувся районний конкурс «Зірки читання» – свято книги і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства, кого ми по праву можемо назвати найкращими читачами, організований за ініціативою голови районної державної адміністрації Тетяни Миколаївни Неділько.

Читацькі уподобання наших користувачів різноманітні: фантастика і детективи, історичні романи, книги про кохання, перше місце в їх читанні займають сучасні українські автори, дехто полюбляє читати газети і журнали. Усі учасники конкурсу блискуче виявили себе й підтвердили думку про те, що сучасні електронні засоби інформації не витіснять традиційну книгу. Зіркою читання центральної районної бібліотеки, як найстарший читач, став Приходько Володимир Григорович, який з початку року прочитав 347 книжок.

Активні користувачі міської бібліотеки-філії №1 ім. І.Франка також завітали на свято, говорили про місце бібліотеки та читання у їхньому житті. Діти-користувачі районної бібліотеки для дітей захоплююче розповiдали про свою улюблену книгу, декламували вірші, проявляючи креативність, артистизм і загальну ерудицію. Пилипенко Поліна стала наймолодшою зірочкою читання, адже любить читати, бережно поводиться з книгою, активно відвідує масові заходи, що відбуваються у бібліотеці.

Переможці конкурсу отримали подарунки від голови райдержадміністрації Т.Неділько – чудові книги та солодощі. Переглянули відеопрезентації про роботу бібліотек міста. На згадку про сьогоднішню зустріч присутні одержали буклети «Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу». Спілкування про книжковий дивосвіт продовжилося за чашкою запашного чаю.

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».