back

Шановні керівники!

07 вересня 2018

Згідно Закону України № 4213-VI, щодо забезпечення доступності громадян  з особливими можливостями, норми якого набрали чинності з 01.01.2013 р., а саме:

- На об'єктах фізичного оточення і транспорті загального користування повинні бути розміщені знаки, вживані в міжнародній практиці для позначення їх доступності для інвалідів.

- На об'єктах фізичного оточення інформація, що оприлюднюється, повинна бути дубльована рельєфно-крапковим шрифтом (шрифтом Брайля).

- Нумерація поверхів, кабінетів на об'єктах фізичного оточення наноситься рельєфним буквено-цифровим шрифтом та дублюється шрифтом Брайля.

У зв'язку з вищевикладеним, компанія «Брайль Україна» пропонує  в найкоротші сроки, від 5 до 15 днів, виготовити за Вашими замовленнями: - кабінетні таблички, - знаки доступності, - фасадні вивіски, - стенди та іншу продукцію, дубльовану рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.

Наша продукція з об’ємно-крапковим шрифтом Брайля пройшла перевірку інвалідами по зору УТОС і визнана придатною для сприйняття та відповідає європейському стандарту DIN EN 15823.

Замовляйте тільки якісну та перевірену продукцію.

 

З повагою, Калмиков Євгеній Маратович

Компанія "Брайль Україна", директор

Тел.: 0472-383-180, 067-909-53-06

www.braille.com.ua, mail: braille2000@ukr.net