Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Бахмаччина вшанувала пам’ять загиблих героїв минулого і сьогодення

09 вересня 2018

Сьогодні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам та дітям війни. Наші діди й прадіди відстояли українську землю в ті часи, а сучасні українські воїни гідно боронять її сьогодні на сході. Правда й справедливість - на нашому боці, а це значить, що матимемо й перемогу.

9 вересня з нагоди вигнання нацистських окупантів з Бахмаччини біля Меморіалу Слави м. Бахмач відбувся пам’ятний захід, який розпочався виконанням Державного Гімну України.

До бахмачан звернулись голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, голова Бахмацької районної організації ветеранів України Іван Соколов.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв минулого і сьогодення, адже всі вони боролися за мир на рідній землі.

Віддаючи данину шани, керівництво району та міста, учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Слави, монументу «Танк», пам’ятного знаку на честь дивізій, які визволяли місто Бахмач.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації