Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Дмитрівка відзначила День селища

10 вересня 2018

Кожен населений пункт неповторний. І в цьому вкотре переконуєшся, коли побуваєш на Дні села, святі, де поєднується минуле, сьогодення і майбуття.

8 вересня привітними словами зустрічали односельців і гостей у Дмитрівці. Красиве і квітуче село полонило  своєю неймовірною красою погляд кожного, хто завітав сюди того дня та пройшовся його головною вулицею до селищного будинку культури, на подвір’ї якого і розпочалося святкування.

Насамперед з Днем села своїх односельчан привітала в. о. Дмитрівського селищного голови Людмила Кудрявцева. Вона побажала всім процвітання, добробуту та мирного неба. Подякувала землякам за любов до рідного селища, за внесок у його розвиток та добробут, а також  щирі слова вдячності адресувала всім, хто конкретними справами допомагає малій батьківщині.

На святкування завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук та помічник народного депутата України Валерія Давиденка - Микола Торбєєв, які привітали присутніх та вручили подарунки, від керівництва району – мотокоса.

Цікава та насичена концертна програма. Під час заходу гучними оплесками всі присутні вітали односельців - ветеранів Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоиалістів, чорнобильців. Слова вдячності адресували учасникам АТО та їхнім родинам. Відзначили найстарших жителів села та подружні пари. Не забули організатори заходу і про найменших своїх жителів, багатодітні родини та матерів – героїнь.

Упродовж дня гості мали нагоду скуштувати різноманітні смаколики. Неймовірні забави чекали на дітлахів, адже з нагоди свята на території села розмістили атракціони.

Відрадно, що цього дня діяли виставки декоративно-прикладного мистецтва, яскраві зразки якого могли спостерігати гості святкувань. Традиційними на відзначенні дат заснувань населених пунктів району стало проведення лотерей із розіграшем цінних призів, тож день селища у Дмитрівці – не виняток. Приємним завершенням цьогорічного святкування стала дискотека. 

Жителі в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації