Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Ось і завітала щедра осінь…

14 вересня 2018

Спішіть, поспішайте,

На ярмарок прошу, гуртом, поодинці,

Чекають на вас тут чудові гостинці.

Господарі й гості – глядіть, не минайте!

На ярмарку нашім веселім, багатім,

Є чим дивуватись і є що придбати.

З давніх давен люди відзначали свято осені, свято зібраного урожаю. Тому восени традиційно в школах влаштовують осінні виставки і ярмарки.

Сьогодні в Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вирував веселий і гомінкий осінній ярмарок. Не залишилася осторонь і голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка завітала на свято.

Підготовка до нього велася цілий тиждень. Кожний клас  продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформить своє торгове місце, як буде закликати покупців і заохочувати найактивніших з них. 

Ярмарок розташувався на подвір'ї школи, який нагадував мурашник. Погода сприяла цьому якнайкраще: яскраве сонечко, тепле ласкаве повітря - здавалося, що до нас знову повернулося літо. 

Перед присутніми розгорнувся справжній смачний світ: акуратно, зі смаком сервіровані столи, вбрані у вишиванки продавці і безліч ласощів.  Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печива, пряники та коржики, тортики та кексики, запіканка  та картопелька, виноград та яблука. Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і випадкові прохожі. Кожний прилавок оточувало багато покупців, які бажали придбати смакоту. 

Ярмарок тривав близько години, впродовж якої столи-прилавки швидко стали пустими, а всі його учасники  повернулися до своїх буденних справ.

Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації