Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорено питання оподаткування лісових земель

14 вересня 2018

Сьогодні, 14 вересня, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько взяла участь у нараді з головами територіальних громад району та депутатами районної ради з питання оподаткування лісових земель у зв'язку з прийняттям у серпні Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств".

У засіданні, яке провів голова районної ради Віктор Міщук, взяли участь директор ДП "Борзнянський лісгосп" Андрій Лашко, лісничий ДП "Бахмачрайагролісництво" Максим Остапенко, начальник Бахмацької державної податкової інспекції Прилуцького управління Головного управління Державної фіскальної служби України у Чернігівській області Олексій Батьківський.

Андрій Лашко озвучив результати розрахунків, враховуючи ставки оподаткування на лісогосподарські землі, які затверджені вищезазначеним Законом України. Водночас Олексій Батьківський розповів про механізм нарахування даного податку  та навів  приклади впливу податкових ставок на формування бюджету розвитку місцевих рад.

Учасники засідання активно долучились до обговорення проблемного питання й спільно намагалися прийняти виважене рішення.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації