Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті проводи юнаків до армії

08 жовтня 2018

Проводи в армію  - завжди хвилююча і водночас урочиста подія: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості  за своїх дорослих синів.

Сьогодні  відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. Цієї осені від Бахмаччини  на строкову  військову службу  вже призвано 8 новобранців.

Привітати їх прийшли представники районної влади, а також рідні та близькі.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулась голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

- Бажаю, щоб ви швидко та якісно оволоділи знаннями і навичками, які необхідні для служби в Збройних Силах  України. З честю і гідністю несли високе звання  громадянина України та продовжували добру справу наших дідів та прадідів. Бажаю, щоб  ви відслужили та змужнівши повернулись до рідного краю, сповнені сил творити добро, - зазначила очільниця району.

З вітаннями до призовників звернувся голова районної ради Віктор Міщук.

На військову службу призовників благословив  ієрей отець Володимир,  настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Бахмач та вручив натільні хрестики.

Бахмацький районний військовий комісар Олександр Григорчук зазначив: «Сьогодні, саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує вашого захисту, наполегливості, розуму та уміння. Пам’ятайте, що і на ваших плечах нині тримаються підвалини незалежності та демократії».

Також  комісар подякував батькам за виховання гарних синів - справжніх патріотів та заспокоїв їх нагадавши, що відповідно до Указу Президента України  та рішення РНБО, військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в зоні проведення операції об’єднаних сил.

У ході урочистостей новобранців отримали подарунки від керівництва району.

Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, їх рідним – терпіння і бадьорості. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік  має пройти армійську службу та навчитись  володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації