Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Готовність району до опалювального сезону обговорено на нараді

09 жовтня 2018

Сьогодні, 9 жовтня, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела чергове засідання районного оперативного штабу щодо підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки. У нараді взяли участь члени районного штабу, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних комунальних служб та установ.

У ході наради заслухали керівників бюджетних установ району, які доповіли про стан підготовки  об’єктів житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, повідомили, що у цілому підприємства готові, згідно затверджених планів-заходів. На завершальній стадії перебувають роботи лише по деяких об’єктах. Комунальними підприємствами вже підготовлено посипковий матеріал та технічні засоби. 

Підбиваючи підсумки розгляду питання, Тетяна Неділько підкреслила, що для своєчасного початку і стабільного проходження осінньо-зимового періоду керівникам служб й установ району необхідно взяти під особистий контроль забезпечення всіх об’єктів бюджетної сфери, відповідно до потреби, твердими видами палива, а також виконання підприємствами-постачальниками умов укладених договорів, а також – продовжувати роботи із забезпечення бюджетних установ резервними джерелами електроживлення та переведення котелень на альтернативні види палива.

- Дані питання постійно знаходяться на контролі райдержадміністрації, адже вчасне виконання запланованих заходів дозволить забезпечити стале функціонування об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери в осінньо-зимовий період, - наголосила Тетяна Неділько.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації