Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Чужої біди не буває…

11 жовтня 2018

Жахлива трагедія сталася на Ічнянщині - на арсеналі зберігання боєприпасів у смт Дружба 9 жовтня виникла пожежа. За повідомленням ДСНС, було евакуйовано понад 12 тисяч осіб з Ічнянського  та Прилуцького районів.

Бахмаччина  не залишилася осторонь трагедії. Небайдужі громадяни, місцева влада, керівники сільгосппідприємств, приватні підприємці, трудові колективи, учнівська молодь, громадські організації, політичні партії активно долучились до допомоги нашим сусідам.

Зокрема, у нашому районі було розгорнуто пункти для прийому потерпілих: у м. Бахмачі, с. Курені, с. Кропивному, с. Гайвороні, смт Дмитрівці, с. Пісках. Частину евакуйованих прихистили бахмачани та жителі навколишніх сіл у своїх домівках. Кількість людей, яким була надана допомога, склала  близько тисячі. У медичних закладах району потерпілі отримали медичну допомогу, консультації психологів.

У пунктах евакуації люди були забезпечені всім необхідним – теплими речами, засобами гігієни, продуктами та гарячим харчуванням. Відомо, що біда об’єднує людей. Небайдужі громадяни відразу відгукнулися на прохання про допомогу, розміщене в соцмережах. Зранку і до пізнього вечора приносили речі та продукти для сусідів-ічнянців, а дехто допомагав грошима. За кошти, надані працівниками райдержадміністрації, її структурних підрозділів, працівниками бібліотек, районного Будинку культури, музею, податкової інспекції, центру зайнятості, управління Пенсійного Фонду, відділу Держгеокадастру, нашою редакцією було придбано необхідні засоби гігієни та продукти харчування. Керівники сільгосппідприємств та приватні підприємці надзвичайно активно надавали допомогу. Завдячуючи всім, було відправлено два вантажні буси з гуманітарною допомогою на Ічнянщину - до Парафіївки та Южного.

Через районну газету голова райдержадміністрації Тетяна Неділько щиро дякує всім, хто відгукнувся і надав посильну допомогу постраждалим. Вкотре переконалися, що жителі нашого району згуртовані, готові прийти на допомогу в години біди. Тож тримаймося!

За матеріалами Бахмацької районної газети
«Голос Присеймів’я»