Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

06 листопада 2018

Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

На виконання відповідних розпорядження та рішення Кабінету Міністрів України, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» продовжується проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги.

У зв’язку з викладеним Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в с. Піски Бахмацького району мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзного заходу планується на 08 жовтня 2018 року, з 10.00 год. в приміщені Пісківської сільської ради (вул. Центральна, буд. 32, с. Піски, Бахмацький район).

Виїзд мобільного консультативного пункту буде проведено за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

У ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.