Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

35 років «Криниці»

07 листопада 2018

Криниця без джерел – це не криниця,

І колос – ще не колос без зерна.

Життя без пісні, мов безкрила птиця,

Не полетиш у вирій без крила.

Здавна славилась наша земля своїми традиціями, піснями, котрі передавалися бережно, як найцінніші скарби із покоління в покоління, від батьків до дітей. Вони розкривали духовний світ українців, їх прагнення і сподівання, радощі і горе, додавали їм сил і наснаги.

7 листопада 35-річний ювілей з дня створення святкував народний фольклорно-обрядовий колектив «Криниці» Будинку культури села Бахмач-І,  під керівництвом Антоніни Цибань, завзяттю та молодечій енергії якої можна лише по-доброму позаздрити і брати за приклад. Саме цей колектив, який об’єднав зберігачів, популяризаторів та носіїв українського фольклору, і є місточком між нашою багатою минувшиною та сьогоденням.

Криничани – люди різних вікових категорій. Про кожну з учасників колективу можна сказати безліч теплих слів, але головною рисою, яка об’єднує їх, є любов до української пісні. За час існування колективом створено багато різноманітних обрядових програм, у яких відроджуються звичаї українського народу. За свою творчу діяльність колектив неодноразово нагороджувався дипломами, почесними грамотами.

 «Криниці» – постійні учасники районних та обласних конкурсів, знані та шановані в районі, області та далеко за її межами. Також колектив виступав на поважній сцені в Києві -  запис музичної програми «Фольк – мюзикл».

Привітати винуватців даної святкової зустрічі й вручити подарунки, завітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. Очільниця району відзначила високу майстерність, неабиякий талант та творчий запал виконавців, які люблять співати та виступати на сцені, адже таким чином вони прославляють рідний край, продовжуючи народні традиції та звичаї.   Побажала щедрих творчих здобутків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім творчість.

До привітань долучилися голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, депутат районної ради,  директор Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 Сергій  Протащук.

На святі радували глядачів своїми піснями не лише учасники «Криниці», а й місцеві зірочки, спів яких зачарував слухачів.

Завершувався святковий захід побажаннями учасникам колективу міцного здоров’я, творчої наснаги та довголіття українській пісні. Тож звучи повік, народна наша пісне!

 
Загальний відділ апарату райдержадміністрації