Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Завідувач хірургічним відділенням Дмитро Матус відзначив 70-річний ювілей

08 листопада 2018

8 листопада 70-літній ювілей відзначає особлива людина, завідувач хірургічним відділенням Бахмацької центральної районної лікарні, лікар, добре знаний на Бахмаччині і не тільки, - Дмитро Матус.

Рідкісна якість, яка притаманна чудовому лікарю-керівнику, - це дивовижна творча сумісність із колегами, яких поєднує єдина мета - надати хворій людині можливість стати здоровою.

Дмитро Васильович трудову стежку починав на посаді лікаря хірурга 1972 року,  а посаду завідувача хірургічним відділенням обіймає з 1982 року. Має достатній рівень теоретичних знань, які уміло використовує в практичній роботі, але все одно займається над підвищенням своєї кваліфікаційної підготовки.

- Пишаюся, що на теренах нашого району працює і оберігає життя людей такий кваліфікований хірург. Ви подаєте величезний приклад безмежної енергії, життєрадісності та оптимізму. Тож нехай Ваша мудрість, оптимізм та душевна рівновага продов­жують заряджати навколишній світ життєвою енергією! Бажаю Вам міцного здоров’я та подальших творчих успіхів у розвитку охорони здоров’я Бахмаччини!, - привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

До привітань долучилися голова районної ради Віктор Міщук, увесь колектив центральної районної лікарні на чолі з головним лікарем Сергієм Чалим.

За вагомий внесок у справу збереження здоров'я населення Бахмацького району, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя від Дня народження керівництво району вручило Грамоту Дмитру Матусу.

 
Загальний відділ апарату райдержадміністрації