back

Революція гідності в наших серцях

22 листопада 2018

В історії України було багато трагічних періодів та подій. У наш час в історію увійшла ще одна подія - Майдан, яка змінила нашу державу, наш народ і наше життя. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці проявили свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада 2018 року у Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся урок історії "Революція гідності в наших серцях". Присутні переглянули відеокліпи "Зима у вогні", "Революція Гідності: як це було": пригадали героїв Небесної Сотні поіменно, коли об'єднані поривом душі, люди встали за свободу та прагнення жити в незалежній країні, патріотичного настрою додали пісні про Україну.

Учнівська молодь складала асоціативне гроно до понять "гідність" і "свобода", усвідомили і стали глибше розуміти значення демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані. Ми пишаємося героями,які примножують славу нашої держави, відстоюють її територіальну цілісність і незалежність, борються, щоб на нашій святій землі панували мир, злагода і добро.