back

Зустріч з учасником АТО Богданом Голотяком

23 листопада 2018

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни 21 листопада 2018 року  у приміщенні Бахмацького районного історичного музею відбулася зустріч з учасником АТО Голотяком Богданом Миколайовичем, на яку завітали учні - члени гуртка ЗОШ №5, з керівником Оксаною Добренькою.

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри, школярі ознайомилися з біографією учасника АТО, який народився 1984 року в с. Бахмач, навчався у ЗОШ №2. Під час служби в армії, перебував у першій аеромобільній дивізії м. Белград Одеської області.  В серпні 2014 року Бахмацьким РВК був призваний на військову службу. Спочатку 2 місяця проходив навчання в Житомирі в 95 бригаді 90 батальйону десантних військ. Потім в листопаді 2014 року рушили у м. Костянтинівку Донецької області, а через дві неділі їх перекинули до Донецького аеропорту, захищати його околиці. Також службу ніс у селищі Пісках Донецької області, м. Авдіївці , в Опитному та Водяному. Під час перебування в АТО був поранений, 4 серпня 2015 року вивели на демобілізацію.

Багато дітей (спочатку сором’язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили. Відповідаючи на них, Борис Миколайович намагався у доступній формі розповісти дітям про життя на війні, про солдатську єдність, братство, про допомогу волонтерів, про військові будні.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.  
        

Н.В. Шевченко, старший науковий співробітник музею.