back

Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літа

26 листопада 2018

Пам'ять - це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найстрашнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. В останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

У Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся урок-реквієм "Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літа". 

Юні користувачі переглянули медіа презентацію "Голод - 33-го", де представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії, прослухали зворушливу пісню "Свіча" у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору, ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою "Горить свіча - як пам'ять, як сльоза".

Бібліограф з питань краєзнавства Гросман Я.С. провела огляд літератури та розповіла про страшні події минулого на Бахмаччині і спогади свідків.

Присутні запалили свічку пам'яті та вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання. Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам'яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого.

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».