Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Розглянуто ряд актуальних питань на нараді з міськими, селищним та сільськими головами

30 листопада 2018

30 листопада голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду з міськими, селищним та сільськими головами.

На початку засідання очільниця району довела до відома присутніх інформацію про візит Президента України Петра Порошенка до Чернігівської області та повідомила про призначення нового голови облдержадміністрації Олександра Мисника.

Слово було надано Сергію Кучеренку, начальнику виробничого підрозділу "Пасажирське вагонне депо станції Бахмач" регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», який ознайомив з перспективами роботи на підприємстві та звернув увагу присутніх на  гарантований  соцпакет і гнучкий  графік роботи.

Про фінансову підтримку сільської медицини повідала Вікторія Петройтіс, головний лікар КНП «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Було проговорено й питання прийняття програми підтримки територіальними громадами ФАПів та  амбулаторій для покращення матеріально-технічної бази закладів.

Актуальне  питання, яке постало нещодавно, - це життєзабезпечення району в умовах воєнного стану. 

- У зв’язку з введенням на території Чернігівської області правового режиму воєнного стану будуть проведені одноденні навчання. Тому прохання до сільських голів долучитися до проведення контрольного оповіщення оперативного резерву першої та другої черги. Загалом,  на даний час робота направлена на посилення обороноздатності, - повідомив підполковник, військовий комісар Бахмацького районного військового комісаріату Олександр Григорчук.  

Андрій Пасічник, головний інспектор Бахмацького РВ УДСНС України в Чернігівській області проінформував про стан виникнення пожежі та загибелі людей на них та наголосив на обережному поводженні з обігріваючими  приладами. Зокрема, попрохав керівників територіальних громад посилити контроль за соціально незахищеними верствами населення та одинокими людьми.

Про профілактику з метою недопущення захворюваності тварин на Африканську чуму свиней та сибірку розповів Петро Горілий, в.о. начальника Бахмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Виступаючий також наголосив, що лише суворе дотримання ветеринарно-санітарних вимог дає можливість уникнути виникнення і поширення хвороби, тому при будь-якій підозрі на захворювання тварин – негайно повідомляти установи ветеринарної медицини для подальшого реагування.

Світлана Мельник, начальник фінансового управління райдержадміністрації, ознайомила присутніх з виконанням місцевих бюджетів за цей рік та плануванням їх на наступний.

Про стан аналізу кола платників земельного податку доповів Володимир Лелюшок, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Підвівши підсумки наради, очільниця району також повідомила, що єдиний в Україні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя, - це Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

- Однак, у зв’язку зі складним економічним становищем у державі суттєво зменшено бюджетне фінансування вищезазначеної установи, керівництво якої і звернулося до нас за допомогою в придбанні акумуляторного  стернотома  – медінструмента, що розрізає грудну клітину (вартість якого близько 560 тис. грн). Тож, враховуючи важливість та необхідність придбання вищезазначеного медичного обладнання для порятунку дитячих життів, прошу знайти можливість долучитися до благодійної акції, - зазначила Тетяна Неділько..

Нарада пройшла в робочій, конструктивній атмосфері з наданням виконавцям відповідних порад та доручень.

 
Загальний відділ апарату райдержадміністрації