back

«Чернігівгаз» дарує смартфон за реєстрацію в Особистому кабінеті

03 грудня 2018

В рамках щорічного Дня клієнта ПАТ «Чернігівгаз» оголошує розіграш подарунків серед споживачів газу Чернігівської області. Головний приз - смартфон. Щоб стати учасником акції потрібно виконати одну просту умову - до 16 грудня 2018 року (включно) зареєструватись в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

З нагоди Дня клієнта, який відбудеться з 17 по 22 грудня 2018 року, ПАТ «Чернігівгаз» вперше оголошує акцію для всіх споживачів блакитного палива Чернігівщини. За умовами акції, кожен клієнт компанії, який зареєструвався в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, автоматично стає учасником розіграшу та отримує реальний шанс на виграш смартфону Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64 Gold.

Акція триватиме до 16 грудня 2018 року (включно). Трьох переможців акції - власників сучасного ґаджету, набору посуду або фужерів буде визначено за допомогою генератора випадкових чисел 19 грудня 2018 року. Компанія інформуватиме про підсумок розіграшу на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук та на офіційному сайті.

"Ми впровадили кілька способів комунікації споживачів з нашою компанією, які економлять час і дозволяють отримати дистанційне обслуговування без відвідування офісів. Один з них - Особистий кабінет, який, на нашу думку, є найзручнішим і найбільш інформативним сервісом. З ним в онлайн режимі наші клієнти можуть вирішити 90% питань, що стосуються газопостачання. Сервіс працює цілодобово та без вихідних. А за допомогою нового смартфону переможцю акції буде ще зручніше користуватися Особистим кабінетом, встановивши на телефон його мобільну версію - додаток 104 Mobile", - розповідає начальник Управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Для реєстрації Особистого кабінету необхідно вказати:

  • номер особового рахунку;
  • суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу;
  • e-mail (адресу електронної пошти).

Номер свого особового рахунку та суму останнього платежу можна дізнатися, зателефонувавши до Контакт-центру ПАТ «Чернігівгаз» за номерами телефонів: (067) 65-64-104 або (0462) 61-62-04.

Отримати новий ґаджет легко: від Вас  - реєстрація в ОК, а від «Чернігівгазу» -  смартфон. 

Довідка: З листопада 2015 року з перевагами Особистого кабінету ознайомились понад 73 тис. сімей Чернігівського регіону. Сервіс використовується для контролю та передачі показань лічильників та здійснення онлайн-оплати за спожитий газ. Можна завантажити і роздрукувати квитанцію, не чекаючи доставки пошти. Крім того, клієнти можуть отримати на сайті інформаційну підтримку про стан свого особового рахунку, механізму нарахування пільг і субсидій, і з багатьох інших питань, пов'язаних з газопостачанням.

Довідка про компанію: Основною сферою діяльності ПАТ «Чернігівгаз» є розподіл природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить близько 600 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 13,8 тисяч км газопроводів.

Нашими споживачами є понад 356,5 тисяч сімей, близько 2,5 тисяч підприємств та установ Чернігівської області. Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Чернігівська ТЕЦ, ПАТ «Облтеплокомуненерго», ТОВ «Земля і воля», Остерська КЕЧ, НіжинТеплоМережі, ПАТ «Линовицький цукровий к-т», КП ТКЕ Прилукитепловодопостачання.

Компанія є одним з найкрупніших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується понад 98 мільйонів гривень податків і зборів.