Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

З турботою про мешканців відділень стаціонарного догляду терцентру

03 грудня 2018

3 грудня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько разом з заступником голови райдержадміністрації Галиною Рибальченко відвідали підопічних відділень стаціонарного догляду районного територіального центру у селах Красне та Митченки.

Очільниця району оглянула приміщення, поцікавилася проблемами, поспілкувалася з підопічними відділень. Зокрема з нагоди Міжнародного дня інвалідів висловила свою повагу та глибоку вдячність людям поважного віку і вручила подарункові набори.

- Наш обов’язок – піклуватися й підтримувати людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Створювати такі умови, щоб ці люди відчували себе в нашому суспільстві дійсно захищеними та рівними, - зазначила Тетяна Неділько.

Нині у цих відділеннях стаціонарного догляду районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проживає 20 осіб. У приміщеннях скрізь було чисто й охайно. З усього помітно, що про підопічних добре дбають і ставляться з повагою. Адже це літні люди з непростими долями: одинокі громадяни, люди похилого віку, інваліди. Тут вони одержують кваліфіковану медичну допомогу, догляд, а також належне харчування.

Та все-таки весь час не полишає думка: які б сприятливі умови не були створені для цих людей, вони живуть без родини, а її – нічим не заміниш. 

Кожна людина робить своє майбутнє – воно у наших руках. Якщо будемо небайдужі до інвалідів, стареньких людей, то й самі житимемо у гармонії. Адже принцип бумеранга завжди працює – роби добро, і воно тобі повернеться.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації