back

Дорогі земляки!

29 грудня 2018

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – складний, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги, працювали, навчалися, допомагали та молилися за українських військовослужбовців, які гідно захищають незалежність України на сході. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

У переддень Нового 2019 року бажаю всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, людей, розвиток нашого району та кращу долю всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Переконана, що тільки разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай прийдешній рік стане сприятливим для втілення всіх добрих справ на користь громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще. Зичу всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!