Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Казка та подарунки для учасників конкурсу

03 січня 2019

Завершився конкурс на найкращий, найоригінальніший та найпозитивніший лист до Святого Миколая, який організували райдержадміністрація спільно з районною газетою «Голос Присеймів’я».

Сам конкурс тривав до 19 грудня. Свої листи упродовж трьох тижнів дітвора Бахмаччини надсилала та приносила до редакції газети «Голос Присеймів'я». У посланнях вони зверталися до найбільшого чудотворця – Святого Миколая з проханням здійснити їхні найзаповітніші мрії та виконати найомріяніші бажання.

І сьогодні, 3 січня, в приміщенні райдержадміністрації відбулася зустріч з авторами та виставка їх листів і малюнків. До речі, участь у конкурсі взяли дітки віком від 2 до 11 років. У кожен лист учасники вклали не лише творчу уяву, але й частинку серця. То ж визначити кращих з кращих було дуже важко, адже як можна оцінити дитячу щирість та безпосередність? Тим більше, що вік дітей був різний, всі листи були неповторні, оригінальні, а окремі ще й з яскравим художнім оформленням.

- Вітаю переможців та дякую всім, хто долучився до конкурсу. Усі листи були дуже зворушливі. Справді, було дуже складно обрати кращих. Але листи переможців дійсно вразили  своєю щирістю,  вмінням передати мрії і емоції на папері, а головне - вірою в дива, - зазначила голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

До привітань приєдналася редактор газети «Голос Присеймів’я» Тамара Силка, яка зазначила, що імена переможців вже опубліковано на сторінках районного видання та побажала дітям й надалі продовжувати творити.

За результатами конкурсу визначені переможці: Катруся Матісько (найменша учасниця конкурсу), Руслан Зиза, Дмитрій Кириленко, Назар Конюшенко. Серед колективних робіт перемога дісталася учням 2Б класу Бахмацької гімназії.

Крім подарунків переможцям, кожен учасник отримав гарний настрій, низку позитивних вражень та солодощі від організаторів конкурсу.

Казково-новорічного настрою додали  й  працівники районного Будинку культури, які  в образах казкових героїв провели маленьких глядачів сторінками новорічних див. Діти разом танцювали, декламували вірші та просто веселилися. Адже з казкою діти вчаться по-справжньому дружити, творити добрі справи, допомагати ближньому та, звісно, вірити у дива. А коли свято підійшло до завершення, зробили фото на згадку.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації