Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Новорічно-різдвяні свята – час подарунків та приємних несподіванок

09 січня 2019

У чарівні зимові дні ми всі живемо у передчутті дива, якого, насамперед, з нетерпінням чекають діти, а особливо – ті, котрі зустрічають свята не лише в батьківській оселі, а й у дитячих будинках та школах-інтернатах. 

Сьогодні голова райдержадміністрації Тетяна Неділько завітала з подарунками до Батуринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст. Дітки, які тут живуть надзвичайно привітні, товариські та чемні, вони сміливо розповідають про себе та про те, що їм найбільше подобається. А їх погляди зачіпають якоюсь глибиною, мудрістю та щирістю. Тому перебувати перед такою аудиторією легко і приємно, бо атмосфера тут надзвичайна. У класних кімнатах, де очільниця району спілкувалася з вихованцями, сяяла гірляндами  ялинка, прикрашена янголятами, кульками та фігурками звіряток ручної роботи. 

Директор школи-інтернату Любов Ясько зазначила, що переважно у всіх вихованців є батьки. Зазвичай, це родини, які зіткнулися з певними життєвими випробуваннями. З понеділка до п’ятниці діти перебувають у стінах цього освітнього закладу, а на вихідних чекають своїх рідних та їдуть по домівках, адже  теж потребують тепла та уваги рідних. Та потім знову з задоволенням повертаються до закладу.

- Нехай у ці казкові свята світ навколо стане яскравішим, ваші очі завжди світяться від захоплення, у вашому житті примножаться казкові миті, відбудуться приємні і незабутні пригоди. Також зичу в новому році гарного настрою, щирих посмішок, вірних друзів, - привітала Тетяна Неділько дітлахів.  

Потім директор провела «екскурсію»  приміщенням та розповіла про життєдіяльність закладу. З її слів, школа була заснована у 1961 році, як допоміжна школа-інтернат, де діти з вадами розумового розвитку проходять реабілітаційне навчання та виховання на засадах діагностики, диференціації та індивідуалізації. На сьогодні в закладі виховується 45 вихованців.

Навчально-реабілітаційний процес забезпечує 31 педагогічний працівник - це вчителі, вихователі, практичний психолог і соціальний педагог. У світлих просторих класах - тепло і затишно. На стінах висять інформаційні плакати, та найбільше вражають – різноманітні роботи вихованців, які під керівництвом талановитих викладачів створюють справжню красу.

У приміщенні розташовані спальні, швейні й столярні майстерні,бібліотека, медпункт, психологічний кабінет, комп'ютерний клас, спортивна та ігрова кімнати. Працюють різноманітні гуртки. При школі є присадибне господарство, де з допомогою вихованців вирощуються овочеві та фруктові культури, адже вирощене власними руками діткам смакує краще.

Проводжаючи гостю, вихованці спеціальної школи-інтернату щиро бажали добра, подарували власноруч виготовлені роботи та запрошували навідатися знову. Дійсно,  доброта і віра в дива здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації