Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Заслуженого працівника культури України Віталія Ломаку привітали з ювілеєм

10 січня 2019

Сьогодні Віталію Ломаці – Заслуженому працівнику культури України, старості Народного аматорського хорового колективу ветеранів районного Будинку культури, виповнилося 80 років. З цією датою ювіляра привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

Творчий шлях Віталія Петровича досить великий. Талановита людина й митець у  1963 році став засновником Красилівського народного аматорського хору. І  саме завдячуючи Віталію Ломаці  вже в 1968 році хору було присвоєно звання «самодіяльний народний». Пропрацювавши 20 років керівником, його іменували легендою хору. Згодом організаторські здібності і мистецький талант прислужились на виборних посадах. Наразі Віталій Петрович є активним учасником Народного аматорського хорового колективу ветеранів районного Будинку культури. Також виступає у складі вокального дуету, та як митець художнього читання.

За час своєї творчої діяльності неодноразово нагороджувався почесними відзнаками. А за вагомий особистий внесок в розвиток української культури був  удостоєний високого звання – Заслужений працівник культури України.

Віталій Ломако всім своїм життям по праву заслужив авторитет серед творчого осередку не лише міста, а й району, адже в його творчості відчувається розвиток багатовікових традиції та, в сполученні з високопрофесійним виконавським стилем, втілення душі, почуттів і історії українського народу.

- Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай і надалі буде плідною Ваша праця. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи, - зазначила Тетяна Неділько.

До привітань долучилися заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко, в.о. завідувача сектором культури і туризму райдержадміністрації Олена Литвиненко, завідувач сектором освіти райдержадміністрації Лариса Журба.

За  активну участь у творчому житті  району, відродженні та популяризації   хорового  мистецтва, з нагоди 80-річчя від Дня народження Віталія Ломаку нагороджено почесною спільною грамотою та висловлено слова подяки за багаторічну високопрофесійну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури нашого краю.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації