back

Соборність...

23 січня 2019

100 років тому це слово було вписано в історію українського народу. Це вшанування її творців, спільна потреба та обов'язок зберегти світлу пам'ять незліченних жертв протягом віків, принесених народом для незалежності, неподільності, непорушності, сили і процвітання України.

22 січня в Бахмацькій центральній районній бібліотеці до Дня Соборності України відбулося засідання клубу "Криниці" урок історії "Україно, мій духмяний дивоцвіт, через терни йшла до волі стільки літ."

Молоді користувачі мали можливість доторкнутись до надзвичайно важливих подій історії держави, переглянули відеокліп "Злука. День Соборності України", прослухали пісні про Україну, ознайомилися з книжково- ілюстраційною виставкою "Велична і свята, моя ти ,Україно!"

Ми маємо усвідомити те, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною!

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».