Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори громадян Біловежівської громади

06 лютого 2019

6 лютого відбулися загальні збори жителів сіл Біловежі та Зеленівки.

На початку зібрання сільський голова Олександр Шуба прозвітував про роботу в 2018 році, зокрема, й про виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади, а також окреслив перспективні плани на 2019 рік.

У сходах села взяли участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Фурсова, завідувач сектором освіти райдержадміністрації Лариса Журба, керівник ПСП «Зеленівське», депутат районної ради Володимир Примак, начальник відділу «Бахмацьке бюро правової допомоги» Яна Погоріла, завідуюча Тиницької амбулаторії ЗПСМ Валентина Гриценко, які дали відповіді на поставлені запитання.

Присутні на заході обговорювали дотримання законності й правопорядку на території сільської ради, благоустрій села, встановлення місцевих податків та зборів. Жителями були висловлені зауваження щодо стану дороги в с. Осинівка,  поштової реформи, очищення ставків.

Тетяна Неділько коротко поінформувала присутніх про досягнення району та дала відповіді на питання жителів громади.

- Біловежівська громада має багато відкритих можливостей та перспектив для розвитку, і це завдяки налагодженій співпраці сільського голови, депутатського корпусу, керівників місцевих сільгосппідприємств та активу, - наголосила очільниця району.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації