Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Зустріч голови з активом громади

08 лютого 2019

8 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Неділько зустрілася з жителями Красилівської громади.

Очільниця району у своєму виступі проаналізувала соціально-економічний розвиток району, окремо зупиняючись на показниках Красилівської громади. Також акцентувала увагу присутніх на позитивних змінах, які потрібно продовжувати, реалізуючи започатковані реформи Президента України Петра Порошенка.

До виступу долучилася завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба, яка розповіла про освітню реформу - «Нову українську школу». В рамках впровадження концепції НУШ для навчального закладу надали багатофункціональний пристрій - принтер, сканер, ксерокс.

Під час спілкування із районними гостями мешканці села підняли низку проблем, які їх турбують. Основне питання - це реформа «Укрпошти», після початку якої значно погіршилась якість надання послуг: люди із запізненням отримують пенсії, особисту кореспонденцію, друковану пресу та квитанції за комунальні послуги. Прозвучали нарікання і на медичну реформу. Не обійшли увагою й питання щодо нарахування субсидій.

На поставлені питання Тетяна Неділько надала роз’яснення. Зокрема повідомила що всі пропозиції та зауваження будуть враховані у подальшій роботі в межах чинного законодавства райдержадміністрацією та сільскою райдою, на чолі з керівником громади Світланою Осипенко.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації