Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги жителів Бахмацького району!

11 лютого 2019

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36 приміщення Бахмацької районної державної адміністрації (І поверх), відділ ведення Державного реєстру виборців..

Особливо це стосується виборців:

- які під час попередніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

 - які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

 - колишніх військовослужбовців строкової служби;

 - громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

 - громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС;

 - громадян, які прибули з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь;

 - переселенців із Донецької та Луганської областей.

Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час Ви отримаєте інформацію про свої дані на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього, до 25 березня включно, необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. За наявності всіх підстав цим виборцям буде змінено місце голосування, про що видається відповідне посвідчення. Вказані виборці на час цих виборів будуть у списках на новій дільниці.

Не пізніше, як за вісім днів до дня голосування всім виборцям району, які  зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність самостійно пересуватися (НСП) одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них не має відмітки НСП, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з медичною довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими способами до дільничної виборчої комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування.

Прийом громадян відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації здійснюється щоденно, крім вихідних, а з 02.03.2019 року по 24.03.2019 року без вихідних з 9.00 - 16.00 год. Обідня перерва: 13.00 - 14.00 год. Заяви щодо внесення змін до списків виборців приймаються до 25 березня включно.

Довідки за телефоном: 4-42-94

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.         

Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати

своє право голосу!

 

Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату Бахмацької райдержадміністрації