back

Навчалися  спеціалісти клубних закладів Бахмацького району

25 лютого 2019

22 лютого в приміщенні районного БК пройшла нарада-семінар для керівників та спеціалістів клубних закладів району, на якій було присутні  48 осіб.

В.о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Олена Литвиненко підвела підсумки роботи клубних закладів в 2018 рік та повідомила про основні культурно-масові заходи в 2019 році.

 За підсумками роботи у 2018 році з надання платних послуг  клубні заклади Бахмацького району зайняли І місце серед районів та ОТГ в області. Серед сільських клубних закладів:

І місце зайняв   БК с. Бахмача ( директор Рула С.П.),

ІІ місце - БК смт.Дмитрівка ( директор Яснопольська Р.О.),

ІІІ місце - БК с. Красне (директор Сипливий А.М.).

Керівникам зазначених закладів були вручені Подяки сектору культури і туризму райдержадміністрації. Олена Володимирівна також повідомила, що з нагоди відзначення Дня Європи 18 -19 травня 2019р. в районному БК  буде проведений  районний фестиваль аматорської творчості «Україна і Європа – мистецькі паралелі і меридіани» з нагоди Дня Європи.

Про роботу районного організаційно-методичного центру культурно  -  освітньої роботи та народної творчості районного будинку культури в 2018 році доповіла провідний методист  Раїса Непідбереза. Вона проаналізувала роботу керівників клубних закладів району по підготовці і здачі річних статистичних звітів, їх помісячне інформування про проведення основних культурно-масових заходів, ведення документації в клубному закладі, а також повідомила про основні напрямки роботи  організаційно – методичного центру в 2019 році.

У співдоповіді виступили методисти за жанрами: Катерина Бадай (робота  з дітьми та молоддю), Зуріда Ткаченко (вокально-хоровий жанр) та Ірина Сєрєнко (фольклорний жанр). Керівникам клубних закладів були запропонували сценарні розробки основних культурно-масових заходів на 2019 рік.

Валентина Остапенко, як голова профспілкового комітету клубних працівників району, прозвітувала про роботу в 2018 році, а також повідомила всіх присутніх про проведення атестації працівників закладів культури в квітні 2019 року відповідно до наказу Міністерства культури і туризму №44 від 16.07.2007 р. (із змінами, внесеними наказами Міністерства культури і туризму 2008, 2010 та 2013р.). Для атестуючих  вона зачитала наказ сектору культури і туризму райдержадміністрації, довела до відому перелік питань, винесених на атестацію та провела  навчання з правової освіти.

Керівники народних аматорських колективів дізналися про графік  творчих звітів у 2019 - 2020 рр. на предмет підтвердження звання.  Їм були  надані  рекомендації по підготовці програм колективів, підборі репертуару, оформлення відповідної документації.   

Навчання «Про заходи щодо профілактики пожеж і загибелі людей на них в зимово-весняний період 2019 року» з клубними працівниками провів  провідний інспектор Бахмацького районного відділу державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Мусієнко.

Валентина Остапенко, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності районного Будинку культури.