Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Вирішували питання місцевого значення на сходах села

06 березня 2019

Тривають сходи громадян у територіальних громадах району. 6 березня про свою роботу перед односельцями прозвітував Гайворонський сільський голова Валентин Бойко, який підвів підсумки прожитого і зробленого громадою за минулий рік, та поділився планами на майбутнє.

На сходи громадян завітали голови райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Фурсова, начальник Бахмацького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Бахмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Домишлинець, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Лелюшок та керівники місцевих сільгосппідприємств.

Розпочавши збори, Валентин Бойко звернув увагу на фінансову сторону діяльності сільради, соціально-культурний розвиток сіл гайворонської округи та виконання програми розвитку місцевої територіальної громади. Зокрема, присутні дізналися, що бюджет виконано, і це дало змогу вирішити нагальні питання життєдіяльності громади.

Сільський голова з приємністю зазначав про налагоджену співпрацю з керівниками сільгосппідприємств, які працюють на території сільської ради, та не залишаються осторонь від проблем громади. Значну увагу у своїй діяльності виконком приділяє сфері соціального захисту населення. Надає допомогу ветеранам війни та праці, людям з інвалідністю, особам поважного віку, родинам учасників АТО. Особлива увага громади приділяється заняттям спорту не лише молодшим поколінням, а й людей поважного віку. Випускається місцева газета «Гайворонський шлях».

Загалом на зборах піднімалося чимало питань його учасниками, адже вони активно долучаються до життя села. Наголошував на проблемах громади у своєму звіті і Валентин Бойко. Також гайворонці мають амбітні плани на цей рік.

Кожен мешканець громади мав можливість задати запитання, висловити свою точку зору та отримати вичерпні відповіді.

Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько відзначила, що жителі села вкотре приємно вразили їх своєю організованістю, щирістю та небайдужістю. Така громада заслуговує на повагу та підтримку.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації