Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

А жінка в світ приходить для любові, для створення найвищої краси

07 березня 2019

З ледь відчутним весняним подихом, коли чути легкий пташиний спів, коли сонячні промені проймають аж до самої глибини душі, коли вся природа оживає, а  день несе у світ ніжність і красу, приходить і свято - Міжнародний жіночий день, приурочене найчарівнішім, коханим, ніжним творінням. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, пов’язане з жінкою.

На Бахмаччині, у переддень свята Весни, 7 березня в яскраво прикрашеній залі районного Будинку культури  вітали жінок міста.

Святкування вже починалося в фоє, коли всім панянкам, які прийшли на захід, дарували весняні квіти.

На святі були присутні представниці освіти, науки, культури, медицини, соціальної й гуманітарної сфери, громадських організацій, матері героїні.

На початку дійства чоловічий квартет районного Будинку культури подарував жінкам музичне вітання, та від імені всіх мужніх козаків привітали із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди, всіх присутніх жінок.

Лунала романтична музика, пісні, танці, гуморески… Все це створювало надзвичайно зворушливу атмосферу. 

Гарні танцювальні постанови виконували хореографічні колективи - "ВІВА", "Грація" школи мистецтв ім. А. Розумовського, "Едельвейс" будинку дитячої та юнацької творчості та дует "Тандем" районного Будинку культури.

Прикрасила церемонію вітань і народна аматорська капела бандуристів районного Будинку культури під керівництвом Валентини Остапенко.

Сюрпризом для жінок стала прем`єра пісні про Бахмач "Рідне місто", яку виконав інструментальний ансамбль викладачів районної школи мистецтв  ім. А. Розумовського.

Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, солістам  вдалося зачарувати всіх. Тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували  оплесками.

З гарним настроєм та квітами залишали районний Будинок культури після концерту бахмачанки, дякуючи за чарівний святковий концерт.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації