Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

На Бахмаччині звучали струни, що торкаються серця …

22 березня 2019

Патріотичні пісні у виконанні учасників АТО продовжують підкорювати серця українців. 

22 березня в районному Будинку культури були презентовані пісні фестивалю «Пісні, народжені в АТО».

Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» – найбільший і найактивніший музичний військово-патріотичний проект України. Це більше 50 учасників, виконавців і музикантів із числа військовослужбовців та волонтерів.

Близько 150 пісень, які вийшли на платівках загальним накладом понад 15 000 примірників. Це 30 концертів Україною та близько 700 виступів лауреатів в зоні бойових дій. Пісні в телефонах наших воїнів та патріотів, в документальних фільмах, на офіційних заходах, на радіо, на телебаченні.

На сцені звучали пісні гурту «Кулі» (Зиновій Медюх і Максим Перев'язко) з Львівської області, Юрія Сусло з м. Кролевець, Олександра Клеца з м. Вінниця, Христини Панасюк з м. Рівне.

Захід нагадав усім, що війна на сході України, на жаль, триває, – про це не можна забувати. І дуже хочеться всім, щоб все, про що пишуть автори цих пісень, було у спогадах.

- Дуже важливо, що такий потужний фестиваль авторської військової пісні відбувся. Він дав розуміння, що не тільки зброя, а й слово воює – допомагає вистояти, – зазначила голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, звернувшись зі словами подяки до виконавців.

Присутні дякували почесним гостям гарячими оплесками та букетами квітів. 

А пам’ять про Героїв житиме, житиме в піснях, у яблуневому цвіті, у краплині роси, що нагадує сльозу, у клині журавлів у чистому небі, яке охоронять воїни там, на небесах…

Загальний відділ апарату райдержадміністрації