back

Довголіття в наших руках

08 квітня 2019

У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я у Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся День бібліографії «Довголіття в наших руках: обмін досвідом» –інформаційний мікс «Крок за кроком до здоров'я», бібліографічний огляд «В країні здоров’я», калейдоскоп корисних порад «Як берегти та зміцнювати своє здоров’я», інформ-досьє «Правила довголіття від японського лікаря Шігеакі Хінохари, який прожив 105 років», пізнавально-інтелектуальне шоу «Дивовижні факти про людину».

Молоді користувачі з цікавістю ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Бережи здоров’я змолоду» та з виставкою-порадою «Стиль життя – здоров’я».

На зустріч завітав травознай, письменник, художник, дослідник української природи, національних звичаїв та традицій, член Національної спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» (2016) – Іван Гарасимович Просяник.  Колоритною мовою, що перепліталася з легендами, він розповів про цілющі властивості рослин і наголосив: «Рослина відчуває людину і допомагає їй».

Зустріч подарувала молодим користувачам гарний досвід для наслідування та незабутні враження. З метою підвищення престижу здорового способу життя присутні одержали буклети «Бути здоровим – модно».

Бібліотекарі розповідали, що здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно. Недаремно в народі говорять: здоровий бідняк щасливіший за хворого короля. У кожного є вибір, як прожити своє життя, і цей вибір дуже важливий.

Сподіваємось, що здоровий спосіб життя стане вибором наших користувачів.