Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Жительку Бахмаччини привітали зі сторічним ювілеєм

09 квітня 2019

Насичені подіями, святкові і буденні, тяжкі і радісні роки бачила у своєму житті жителька с. Бахмач  Марії Яненко, яка сьогодні відзначає свій 100-літній ювілей.

Свій день народження пані Марія зустрічає в колі рідних і близьких людей.

З нагоди поважної дати до привітань ювілярки долучилися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк та Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, вручивши їй квіти і подарунки.

Звертаючись до Марії Артемівни, керівництво подякувало за її багаторічну невтомну працю, життєву енергію, мужність та оптимізм.

- Втішає те, що, переживши багато бурхливих подій, Ви сьогодні зустрічаєте ювілей у колі рідних та близьких людей. Бажаю Вам та рідним міцного здоров’я, бадьорості духу, благополуччя, сімейного затишку, достатку та підтримки від рідних, - зазначила очільниця району.

Марія Артемівна Яненко походить з с. Бахмач. На долю цієї тендітної жінки випало чимало життєвих випробувань – зазнала голоду й холоду, пережила війну, відбудову, пощастило стати свідком становлення незалежної України. Нині проживає в родині дочки, оточена шаною і любов’ю дітей, онуків та правнука. 

Ювілярка поділилася з гостями спогадами про своє нелегке життя та щиро подякувала за вітання та подарунки.

Пані Марія дуже переймається за рідну Україну й сподівається, що наше життя зміниться на краще.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації