Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Яскраві номери, прекрасні костюми і відкриті посмішки – все це на  фестивалі «Грайлива веселка»

13 квітня 2019

13 квітня відбувся вже традиційний весняний фестиваль хореографічного мистецтва «Грайлива веселка», в якому взяли участь 189 вихованців 18 колективів з місцевих загальноосвітніх шкіл та школи мистецтв, районного БК та сільських клубних закладів району.

Яскраве дійство відбувалося на сцені районного Будинку культури. Юні таланти порадували глядачів чудовими хореографічними композиціями та народними танцями, яких було представлено 24.

Фестиваль проводиться щороку з метою ознайомлення  з різноманіттям культурного надбання нашої держави, створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасних українських танців, взаємозбагачення культурних традицій, обміну досвідом творчої діяльності музичних керівників  та молодих виконавців.

Привітали зі сцени та побажали лише перемоги танцювальним колективам голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та Бахмацький міський голова Павло Шимко.

- Шановні учасники, нехай сьогоднішній день буде для вас святом радості, танцю і музики. Бажаю всім успіху, і щоб фортуна обов’язково посміхнулась кожному з вас, - звернулася до присутніх очільниця району. 

Колективи представили на конкурсі хореографічні композиції у різних танцювальних жанрах та різних вікових категоріях. У своїх виступах вони демонстрували знання і вміння у різноманітних напрямках дитячої, сучасної, народної та класичної хореографії, збереження національних традицій та народних витоків мистецтва, класичної школи та кращі зразки сучасних напрямків.

Глядачів своєю майстерністю вражали хореографічний колектив «Сяйво» ДНЗ «Теремок» (керівник Ірина Цепух), хореографічні колективи «Веселі дзвіночки», «Барвінок» Бахмацької школи мистецтв імені Андрія Розумовського та «Пролісок» Бахмацької ЗОШ № 4 (керівник Тамара Князева), хореографічний колектив «Феєрія» Дмитрівського селищного Будинку культури (керівник Любов Іваненко), хореографічний колектив «Мрія» Гайворонського сільського Будинку культури (керівник Олена Гордійчук), хореографічні колективи «Гармонія» районного Будинку культури та Бахмацької школи мистецтв імені Андрія Розумовського, колектив Курінської ЗОШ (керівник Ірина Гурин), хореографічний колектив «Полісяночка» Бахмацької ЗОШ № 1 (керівник Яна Кальченко), хореографічні колективи «Перлинка» Бахмацької ЗОШ № 5 та «Грація» Бахмацької школи мистецтв імені Андрія Розумовського (керівник Катерина Гальченко), хореографічний колектив «Перлина» Фастовецького навчально-виховного комплексу (керівник Галина Подоляк), хореографічний колектив «Перлина» Красилівського сільського Будинку культури (керівник Марина Насилівська), хореографічний колектив «Чарівні дівчата» Голінського сільського Будинку культури (керівник Любов Климовська).

Діти демонстрували яскраві й емоційні виступи, мали змогу спілкуватися, знайомитися, здружитися та навчатися на прикладі один одного. Багато хто з них вперше виходив на сцену, але вони подолали хвилювання. Відчувалося, що  учасники колективів підтримують один одного і налаштовані на перемогу. 

Дитячі очі світилися радістю, на їх личках були щирі усмішки, а серця дорослих наповнювалися гордістю за таких талановитих дітей, за світле майбутнє нашої Бахмаччини та України.

Поспілкувавшись з дітьми, стає зрозуміло, що для більшості з них  - це стиль життя, захоплення, хобі. Юні учасники не уявляють свого життя без танцю, демонструючи вміння і талант гарно та ритмічно рухатись. Вони захоплені тим, чим займаються, насолоджуються кожною нотою мелодії, уважно і старанно виконують кожен рух.

По закінченню фестивалю голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, висловивши слова подяки усім учасникам і гостям заходу, вручила  від керівництва району дипломи, статуетки, грамоти і квіти колективам та керівникам.

Безпосередньо фестиваль приніс величезне задоволення та масу позитивних емоцій  глядачам, які щирими оплесками підтримували юні таланти.

Цей захід продемонстрував, що лише наполеглива праця та любов до танцю можуть стати запорукою успіху у майбутньому.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації