Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні жительки Бахмаччини!

11 травня 2019

Щороку в травні міжнародна спільнота відзначає свято добра і любові – День матері. Адже саме світлий образ матері, її лагідність і ласка є тими найдорожчими цінностями, що символізують родинний затишок і тепло. У найскрутніші хвилини кожен з нас прагне знайти душевний спокій та розраду у щедрому всесвіті маминого серця.

Шанобливе ставлення до матері, її високий авторитет у суспільстві споконвіку були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається тією непереможною силою, яка повсякчас допомагала українцям долати будь-які труднощі.

І нині, у такий непростий для України час сила материнської любові нарівні з міцною крицею оберігає наших доблесних воїнів від ворожих куль. Благословивши своїх синів на захист рідної землі, самі матері стали до лав народної армії волонтерів, аби наші новітні Герої відчували їхню щоденну підтримку.

Дорогі матері!

Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра і невичерпної життєвої енергії на довгі літа! Нехай Господь Бог сповнить ваші серця радістю, а душі – миром та спокоєм.

Зі святом вас!