Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Немає людини ближче  матері…

11 травня 2019

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає світле та прекрасне свято – День Матері.

Мати  завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче  матері. Перші кроки, перші слова, перші розбиті  коліна - все це її турботи, її справи, її життя.

Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Сьогодні, 11 травня, музичні дарунки від працівників районного Будинку культури, щирі привітання вихованців ДНЗ «Берізка» й Бахмацької районної школи мистецтв імені Андрія Розумовського, подарунки, зроблені власноруч, вихованцями Будинку дитячої та юнацької творчості і троянди отримали присутні на заході жінки, який відбувся в приміщенні райдержадміністрації.

Особливі слова вдячності були адресовані матерям, чиї сини загинули, відстоюючи незалежність нашої держави на сході, та які не повернулися з Афганської війни, виконуючи військовий обов’язок.

Після цього матері загиблих Героїв, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк та Бахмацький міський голова Павло Шимко зібралися на вже традиційний солодкий стіл. Керівники району та міста, привітавши з прийдешнім святом – Днем матері, вручили подарунки  і грошову допомогу.

Поспілкувавшись у душевній компанії за чашкою запашного чаю, присутні обговорили життєві проблеми.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації