Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

В їхніх руках сильна зброя – слово!

06 червня 2019

6 червня працівники засобів масової інформації України святкують своє професійне свято – День журналіста.

Свято тих, хто обрав нелегку й надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк та голова Бахмацької районної організації профспілки працівників державних установ України Микола Литвин привітали районних медійників – колективи районної газети «Голос Присеймів’я» та районної незалежної газети «Порадник», побажавши доброго здоров’я, радості, благополуччя, творчого натхнення у досягненні висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.

- Праця журналіста – надзвичайно важлива. Саме ви доносите людям інформацію, першими повідомляєте про те, чим живе наша країна. У ваших руках сильна зброя – слово! Воно може запалити серця мільйонів або ж навпаки – внести сум’яття та зневіру. Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Тож нехай світлими будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово, - наголосила голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток журналістики та з нагоди Дня журналіста оголошено Подяки районної державної адміністрації та районної ради колективам:

- товариства з обмеженою відповідальністю «Голос Присеймів’я» (директор – Силка Тамара Миколаївна);

- районної незалежної газети «Порадник» (редактор – Рубан Олег Геннадійович).

Редактори газет щиро дякували за сердечні вітання і подарунки журналістським колективам з нагоди професійного свята.

Бажаємо здоров’я, довголіття – творчого, радісного, веселого, мільйон передплатників і мільйонних прибутків. Завжди сприймати нове, і це нове передавати нам, читачам. Щоб ваші видання були новаторами стосовно всього, що приходить у наше життя.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації