Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулася позачергова сесія районної ради

11 червня 2019

11 червня відбулася двадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяла участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

На пленарному засіданні були присутні 24 депутата районної ради з 34 за списком.

У ході роботи було розглянуто двоє питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради. Саме засідання  сесії  виявилося досить тривалим та емоційним.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 4 «Про районний бюджет на 2019 рік» проінформувала присутнім начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Мельник. Також, на запитання які виникали з даного питання у присутніх депутатів, відповідні роз’яснення надавала завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба.

Тривали гучні дебати навколо питання щодо збереження за депутатом районної ради Анатолієм Бондарем середньої заробітної плати, яку він одержував на посаді заступника голови районної ради. Однак, після активного обговорення й шляхом поіменного голосування, було прийнято рішення щодо виплати.

По завершенню сесії керівництво району привітало депутата районної ради Олександра Євченка з ювілеєм і вручили Грамоту за активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя з Дня народження.  

Загальний відділ апарату райдержадміністрації