Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Четверті роковини загибелі учасника АТО/ООС Віктора Кеслера

12 червня 2019

12 червня минає чотири роки з дня трагічної загибелі нашого земляка Віктора Кеслера внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту українських військ у районі селища Луганське.

Цього дня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, близькі та рідні вшанували світлу пам'ять відважного воїна, захисника нашої держави та поклали квіти до пам'ятника, який розміщений у центрі села Курінь поруч із Меморіалом загиблим у Другій Світовій війні.

Разом із родиною Віктора, його друзями і знайомими сумують усі бахмачани, всі, кому небайдужа доля нашої держави, майбутнє дітей і онуків.

Мужній воїн віддав своє життя за рідну землю, за український народ у жорстокому протистоянні з ворогом. 

Люди мають пам’ятали таких мужніх чоловіків, як він, які віддали своє життя, аби ми жили та мали майбутнє.

Говорять «Герої не вмирають», це дійсно так!

Він покинув нас, але його подвиг житиме в наших серцях.

Вічна слава і вічна шана Віктору Кеслеру.

Довідково

Народився Віктор 14 травня 1973 року в селищі Красногорське Ташкентської області (Узбекистан).

У 1985 році його сім’я переїжджає в Україну. 1990 року закінчив Борзнянську ЗОШ І-ІІІ ст., після закінчення якої навчався в Конотопському професійно-технічному училищі №4, де отримав спеціальність – столяр.

У 1991 році був призваний на службу до Збройних Сил України, яку проходив у танкових військах. Після демобілізації зі строкової служби працював столяром. Останнім часом – будівельником у м. Київ.

Разом з сім’єю проживав у селі Курінь Бахмацького району.

Мобілізований до лав Збройних Сил України у лютому 2015 року. Військову підготовку проходив у 169-му Навчальному центрі сухопутних військ України (селище Десна Козелецького району).

Старшина, командир танку 30-ї окремої механізованої бригади (місто Новоград-Волинський Житомирської області).

Загинув 12 червня 2015 року внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту українських військ у районі селища Луганське Артемівського району Донецької області.

Похований 17 червня 2015 року в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації