Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

У таборі «Мрія» діти не просто відпочивають, а проводять цікаве дозвілля

08 липня 2019

Ось і пролунав останній дзвоник. Діти з радістю поспішають на довгоочікувані канікули. Коридори порожніють, дитячий сміх до вересня покидає стіни шкіл. Чого не можна сказати про Курінську ЗОШ І-ІІ ступенів. Адже з 1 липня на базі школи діє позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Мрія».

5 липня відбулося відкриття першої зміни закладу. Урочистість розпочали з внесення Державного прапора України. Діти підготували цікаву святкову програму, під час якої звучали зворушливі пісні, чудові танцювальні номери. Концерт вразив присутніх своєю щирістю та неймовірно позитивною енергетикою.

На свято завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, депутат обласної ради Ольга Чередник, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба, помічник народного депутата України Валерія Давиденка – Володимир Мельник, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко. Вони привітали юних відпочиваючих, побажали їм гарного і змістовного відпочинку і вручили подарунки.

- Вітаю наших маленьких друзів із відкриттям табору. Бажаю вихователям побачити літній позитив, допомогти дітям пізнати нові грані світу й себе у ньому, пробудити ініціативу. Щиро сподіваюся, що відпочинок для дітей стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства, - зазначила у вітальному слові очільниця району.

У таборі відпочиває 60 дітей, з якими працюють вихователі. Творчий колектив закладу планує свою діяльність так, щоб перебування дітей було сповнене безліччю емоцій, пізнавальними моментами, захоплюючими та незабутніми враженнями.

Кожен день доволі насичений. Діти з радістю проводять тут свій час, вчаться працювати в команді, де переважає не конкуренція, а дружня підтримка. У першій половині дня проходить багато цікавих занять. Після обіду всі можуть проявити свою креативність та показати таланти, або ж відпочити під час святкової дискотеки, чи перегляду фільму та мультфільму.

Завдяки гарній організації  та злагодженій роботі колективу табору час спливає непомітно, швидко, весело. Проте, кожен день збагачує дітей новими знаннями та вміннями, залишає в пам’яті приємні спогади.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації