Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Свято, яке єднає всіх жителів громади

08 липня 2019

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості місцевого люду. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевних пісень, подивитися виступи знайомих і своїх дітей, привітати ювілярів і тих чиї сім’ї поповнилися дітками тощо.

Тому, як правило, на такий день народження села не лише сходяться місцеві, а й з’їжджаються з усіх куточків країни ті, хто тут народився і виріс.

Цими вихідними в селах Фастівці, Халимонове та Тиниця ніде було яблуку впасти. Ще б пак, адже все село гуляло.

Відкривали свята керівники громад – Фастовецький сільський голова Інна Карпенко, Халимонівський сільський голова Олександр Євтушенко та Тиницький сільський голова Наталія Риженко. Привітати жителів та гостей приїхали народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, депутат обласної ради Ольга Чередник, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, помічник народного депутата України – Володимир Мельник.

- Це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Успіхи села – це перш за все ваші успіхи – працелюбних, добрих і чесних людей. Особливі слова вдячності адресували людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу. Від щирого серця й від усієї душі зичу всім здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання, - бажали керівники громадам села та дарували подарунки.

Відтак, від керівництва району фастівчани отримали мотокоси, халимонівці – набори рушників, а тиничани – бензопилу. Народний депутат України Валерій Давиденко подарував для Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. оргтехніку, а депутат обласної ради Ольга Чередник, передавши вітання від нардепа, вручила багатофункціональний пристрій для Фастовеського НВК.

Натомість почесних гостей пригощали запашними короваями на вишитих рушниках.

Святковий концерт присутнім подарували працівники, аматорські колективи й вихованці сільських Будинків культури та клубу.

Також організували розважальні зони для дітей. Там встановили надувні гірки й батути, де гралася малеча. Окрім цього працювали аніматори, переодягнені в піратів. Встановлено й столик для аквагриму, де охочим дітлахам розмальовували обличчя.

Після чудового концерту свято продовжилося на подвір’ї дискотекою та святковим столом, за яким пригощали смачними стравами.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації