Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Нащо і ліпший клад, коли в родині лад

08 липня 2019

Донечко, синку, сестрице, братусю,

Дружна, весела, велика сім'я!

Таточко, мамочко, бабусю, дідусю

Мій оберіг і родина моя…

8 липня вся Україна відзначає День родини. Родина - це найсвятіше, це твоя сила, твій захист і твоя надія.

Для дитини родина - це оберіг, це місце, де тебе зрозуміють, підтримають, а головне – люблять… Тому необхідно з дитинства вчити дітей знати історію своєї родини, поважати своїх рідних і завжди пам’ятати про них. 

Сьогодні вихованці міських дитсадочків підготували виставку малюнків «Моя родина». Виховання любові до своєї родини є одним із пріоритетних напрямів громадянського та патріотичного виховання дошкільних навчальних закладів. Малюючи своїх близьких, діти вчаться бути доброзичливими до батьків і рідних, проявляти любов до старших членів сім’ї, поважати їх працю.

Підійшли діти до підготовки виставки творчо. Хтось малював сам, комусь допомагали рідні, а хтось приніс фотографії своїх батьків. А найцікавішим, напевне, для дітей було оформлення родовідного дерева. Кожна дитина з гордістю розповідала про своїх матусь, татусів та представників старшого покоління.

Оглянути старання малечі завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та голова районної ради Микола Іванюк. Привітавши зі святом, керівництво району вручило заохочувальні подарунки для подальшого творчого натхнення дітлахам, які допомагатимуть кожному писати яскраву картину свого життя.

Любіть своїх дітей, будьте до них уважні, допомагайте їм творчо розвиватися і пам'ятайте слова Оскара Уайльда: «Кращий спосіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими». Адже добре, коли в родині всі живуть дружно і щасливо.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації