Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відбувся міні-ярмарок вакансій

11 липня 2019

10 липня в приміщенні Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, за участю ФОП Ракши Тетяни  В’ячеславівни.

Відкрила міні-ярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександра Савченко. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів,оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця, ознайомити присутніх з актуальними вакансіями та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.

Тетяна Ракша, ознайомила присутніх з сферою діяльності підприємства, умовами праці та рівнем заробітної плати, розповіла про соціальні гарантії та вимоги до претендентів на роботу.

Безробітні активно спілкувались з роботодавцем,ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Загалом, міні - ярмарок відвідали  20 шукачів роботи.

Під час даного заходу дві особи узгодили дату та час відвідування підприємства для вирішення питання стажування та подальшого працевлаштування.

Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці Бахмацької філії впевнені, що міні-ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю, і громадянам які шукають роботу.

 

Бахмацька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості